Jak powstały unikatowe obrączki o motywie smoczej łuski.

Czy wiecie, że jeśli odpowiednio wcześnie zajmiecie się poszukiwaniem obrączek ślubnych, będziecie mogli wejść w posiadanie czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyrazi Was i Waszą historię? Czy nie byłoby super, gdybyście na palcu mieli coś więcej niż po prostu złotą obręcz o półokrągłym profilu? (więcej…)

Światowy dzień marzyciela #uwalniamymarzenia

W dniach 8-9 września odbyło się wspaniałe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Marzyciela, w trakcie którego podjęto próbę bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa ilość osób, która przepłynie jedną długość basenu 25m w sztafecie, w czasie 24h”. Organizatorami byli: Fundacja Swim For a Dream (SFAD), Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Manufaktura. (...)

Współpraca z M Paszkiewicz Jewellery

Mam przyjemność zaprezentować wam efekt współpracy z firmą M Paszkiewicz Jewellery - prężnie rozwijającym się biznesem rozkochanym w minimalistycznej estetyce. (więcej…)

Szmaragdy i złoto

Wakacyjna aura w pełni, a to sprzyja podejmowaniu poważnych decyzji na całe życie. Przygotowałam dla Was mini materiał, który może ułatwi w doborze pierścionka idealnego na tę okazję. (więcej…)

Współpraca z firmą Kohha

W mojej ofercie poza personalizowaną biżuterią dla klienta indywidualnego, znajdziecie też usługę wykonywania modeli 3D dla firm. W tym krótkim artykule przedstawię Wam efekt współpracy z firmą Kohha, która oferuje autorskie kolekcje biżuterii wyprodukowanej przy pomocy najnowszych technologii. (więcej…)

Biżuteria drukowana 3D

Chciałabym w poniższym tekście poruszyć temat projektowania i wykonywania wzorów za pomocą modelowania i druku 3D. Tekst ten jest kierowany głównie do osób produkujących biżuterię - mam jednak nadzieję, że inni też znajdą tu coś dla siebie. Jesteście ciekawi jakie są najpowszechniejsze rodzaje druku 3D stosowane przy produkcji biżuterii? Interesują (...)

Moja praca na targach JCK Las Vegas

W tym roku po raz kolejny wzięłam udział w konkursie organizowanym przez producenta drukarek Solidscape. To świetna okazja na to, żeby zmierzyć się z projektantami 3D z całego świata i przy odrobinie szczęścia zaprezentować swoją twórczość na prestiżowych targach. Tym razem moja praca zakwalifikowała się do finałowej wystawy i została (...)

Historia pewnego księżyca

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć historię pewnego projektu. Rozpocznie ona cykl, w ramach którego pojawiać się tu zaczną posty opisujące krok po kroku jak wyglądała realizacja zamówionej biżuterii/projektu. Moja praca to nie tylko wykonywanie i sprzedaż biżuterii, którą mam w stałej kolekcji - to również realizacja zamówień na biżuterię personalizowaną. (więcej…)

Amberif 2018 – Międzynarodowe Targi Biżuterii

Amberif to jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu branży jubilerskiej w Polsce. Co roku wydarzenie to jest licznie odwiedzane przez gości i wystawców z całego świata. Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa - świętowały one bowiem 25 rocznicę istnienia. Dla mnie ten rok też się wyróżniał - zostałam zaproszona do przygotowania (...)
2019 © Stasiewicz Jewelry
Projekt i wykonanie strony: Reddog Systems