Broszka z przyczajonym bączkiem

Nietypowe zamówienie W mojej pracy najbardziej zaskakującym elementem jesteście wy i wasze pomysły. Już nie raz zdarzyło mi się otwierać oczy ze zdumienia, czytając kolejne linijki maili z zamówieniami, które od was dostaję. (więcej…)

Zaręczynowy pierścionek z Szafirem

Czy wiedzieliście, że szafiry zaczerpnęły swoją nazwę od łacińskiego słowa sappheiros, czyli „niebieski”? Nic więc dziwnego, że symbolika kamienia jest ściśle związana właśnie z tym kolorem. Niebieski to między innymi symbol nieba, spokoju, harmonii, nieskończoności. Starożytni uważali błękitne niebo za twardą, kryształową czaszę, stąd błękit wyobraża trwałość, wierność i niebiańskość. (...)

Jak powstały unikatowe obrączki o motywie smoczej łuski.

Czy wiecie, że jeśli odpowiednio wcześnie zajmiecie się poszukiwaniem obrączek ślubnych, będziecie mogli wejść w posiadanie czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyrazi Was i Waszą historię? Czy nie byłoby super, gdybyście na palcu mieli coś więcej niż po prostu złotą obręcz o półokrągłym profilu? (więcej…)

Światowy dzień marzyciela #uwalniamymarzenia

W dniach 8-9 września odbyło się wspaniałe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Marzyciela, w trakcie którego podjęto próbę bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa ilość osób, która przepłynie jedną długość basenu 25m w sztafecie, w czasie 24h”. Organizatorami byli: Fundacja Swim For a Dream (SFAD), Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Manufaktura. (...)

Współpraca z M Paszkiewicz Jewellery

Mam przyjemność zaprezentować wam efekt współpracy z firmą M Paszkiewicz Jewellery - prężnie rozwijającym się biznesem rozkochanym w minimalistycznej estetyce. (więcej…)

Pierścionek zaręczynowy z szmaragdem

Wakacyjna aura w pełni, a to sprzyja podejmowaniu poważnych decyzji na całe życie. Przygotowałam dla Was mini materiał, który może ułatwi w doborze pierścionka idealnego na tę okazję. (więcej…)

Współpraca z firmą Kohha

W mojej ofercie poza personalizowaną biżuterią dla klienta indywidualnego, znajdziecie też usługę wykonywania modeli 3D dla firm. W tym krótkim artykule przedstawię Wam efekt współpracy z firmą Kohha, która oferuje autorskie kolekcje biżuterii wyprodukowanej przy pomocy najnowszych technologii. (więcej…)

Biżuteria drukowana 3D

Chciałabym w poniższym tekście poruszyć temat projektowania i wykonywania wzorów za pomocą modelowania i druku 3D. Tekst ten jest kierowany głównie do osób produkujących biżuterię - mam jednak nadzieję, że inni też znajdą tu coś dla siebie. Jesteście ciekawi jakie są najpowszechniejsze rodzaje druku 3D stosowane przy produkcji biżuterii? Interesują (...)

Pierścionek z niezapominajkami na targach JCK Las Vegas

W tym roku po raz kolejny wzięłam udział w konkursie organizowanym przez producenta drukarek Solidscape. To świetna okazja na to, żeby zmierzyć się z projektantami 3D z całego świata i przy odrobinie szczęścia zaprezentować swoją twórczość na prestiżowych targach. Tym razem moja praca zakwalifikowała się do finałowej wystawy i została (...)
2019 © Stasiewicz Jewelry
Projekt i wykonanie strony: Reddog Systems